Kız Öğrenci Apartları - Trabzon Seçkin Apart - Kız ve Erkek Öğrenci Apartları

Seçkin kız ve erkek öğrenci apartları öğrencilerin rahat etmesi bakımından daire şeklinde dizayn edilmiş olup daire öğrenciye aittir.
Trabzon Seçkin kız apart, Kalkınma mahallesinde Havaalanina 1. Km, Forum alış veris merkezine 1 Km Üniversiteye 500 metre Marketlere çok yakındır.
Trabzonda karadeniz teknik üniversitesi yakınlarında bir çok öğrenci apart evleri mevcut. Bazı apartlar yurt tarzında yapılırken bazı apartlar ise daire şeklinde tasarlanmıştır.
Dairenin içinde beyaz eşya , kilma, yatak,yorgan,nevresim,mutfak geeçleri olarak herşey düşünülmüştür.
Öğrenciler hiç bir masraf yapmasına gerek yoktur.
TRABZON KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI:
Trabzonda öğrenci yurtları kavramı yavaş yavaş değişerek apart evler halini almıştır. Trabzon öğrenci yurdu arayan bir öğrenci aslında bir yurt değil bir apart daire arıyordur . hizmetin apart evler tarafına kayması olası isteklerin yönünü değiştirmiştir.
TRABZON ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI:
Trabzonda yurt kavramının değiştiğini yakından takip ediyoruz. Ve öğrencilere en uygun konsepti her geçen yıl geliştiriyoruz.
Trabzonda erkek öğrenci yurtlarına talebin azalması ile apart kültürü daha çok artmıştır. Yurtlar öğrencilerin taleplerini karşılayamaz hale gelmesiyle öğrenciler apart ev kültürüne daha çok yaklaşmıştır.
KALKINMA ÖĞRENCİ YURTLARI:
Trabzon kalkınma bölgesindeki bir çok öğrenci yurdu konsept değiştirerek apart evler halini almaya başlamıştır. Hal böyle olunca ortaya ihtiyaçtan doğan bir sektör çıkmıştır. Evet trabzon apart evler bir ihtiyaç ürünüdür. Ve taleplerin artmasıyla her yıl kendini yenileyen bir sektör olmuştur.

Biz birlikte bir aileyiz. Sizide konuk etmek isteriz!